این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد

نخستین پیش‌نشست اولین همایش ملّی شیوه‌ها و راه‌کارهای ترویج قرآن کریم در فرهنگ عمومی با حضور حجة‌الإسلام محسن قرائتی، استاد و مفسّر قرآن کریم برگزار شد.


ارسال شده در تاریخ :
نخستین پیش‌نشست اولین  همایش ملّی شیوه‌ها و راه‌کارهای ترویج قرآن کریم در فرهنگ عمومی با حضور حجة‌الإسلام محسن قرائتی، استاد و مفسّر  قرآن کریم برگزار شد.

نخستین پیش‌نشست اولین همایش ملّی شیوه‌ها و راه‌کارهای ترویج قرآن کریم در فرهنگ عمومی با حضور حجة‌الإسلام محسن قرائتی، استاد و مفسّر قرآن کریم برگزار شد.


نخستین پیش‌نشست اولین همایش ملّی شیوه‌ها و راه‌کارهای ترویج قرآن کریم در فرهنگ عمومی با حضور حجه الاسلام محسن قرائتی، استاد و مفسّر قرآن کریم برگزار شد. در این پیش‌نشست که به صورت مجازی برگزار شد، استاد قرائتی با تأکید بر جایگاه دارالقرآن کریم اصفهان در این شهر به خدمات ارزشمند و شایسته مرحوم حجت الاسلام و المسلمین مظاهری اشاره کرد و گفت: این همایش محصول تلاش‌هایی است که پیش از این در این مؤسسه قرآنی انجام شده و امروز مسولان آن به این فکر افتاده‌اند که در حوزه ترویج قرآن کریم یک همایش برگزار کنند. استاد قرائتی در ادامه بر لزوم شیوه‌های ترویج قرآن در جامعه تأکید و خاطر نشان کرد :باید این شیوه‌ها نو و متنوع بوده و با توجه به نگاه ما به نیازهای آحاد جامعه باشد. وی ضرورت‌ توجّه به قرآن و انس با این کتاب شریف در فرهنگ عمومی را یک مسئله اساسی دانست و بیان کرد ما باید با تکیّه بر آیات و روایات به این امر مهم دست پیدا کنیم و این امر به گونه‌ای باشد که تدبر و عمل به قرآن کریم را در جامعه افزایش دهد. در این نشست که با حضور مسئولان همایش و به میزبانی حجه الإسلام قرائتی برگزار شد، حجت الاسلام و المسلمین احمد زادهوش مدیرعامل دارالقرآن الکریم اصفهان و رئیس همایش و دکتر مجید جعفریان دبیر علمی همایش نیز طی سخنانی به تشریح اهداف، محورها و برنامه‌های این همایش پرداختند.

روابط عمومی دارالقرآن الکریم اصفهان


" >isc

https://conf.isc.ac/fa/
کد اختصاصی:۰۱۲۲۰-۷۱۲۵۰دریافت شیوه نامه نگارش مقالات

پوستر همایش

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی و پیاده سازی شده توسط : همایش نگار ( ویرایش 10.0.5.1)